Ayakkabı Temizleme Makinası Satış Merkezi

Ayakkabı Temizleme Makinaları

 • Ayakkabı Temizleme Makinası ACM-100

  0 5 üzerinden

  Paslanmaz çelik ayakkabı temizleme makinası

  Ön panel 304 kalite paslanmaz çelik yan kısımlar ahşap olarak üretilmiş paslanmaz çelik ayakkabı temizleme makinası dır.Fotoselli yada butonlu olarak kullanılabilir.Butonlu olarak çalışma süresi 25 sn dır.Fırçalar orlon ip olarak üretilmiş ve iki renk (Kırmızı-Siyah) dır.Ergonomik tutma kolu sayesinde kullanımı kolaylaştırmaktadır.Her türlü yedek parça ve servis imkanımız ile makinelerimiz 2 yıl garanti altındadır.150 ml cila tankı mevcuttur.Enerji kablosu 1.5 mt dir.

 • Ayakkabı Temizleme Makinası ACM-101

  0 5 üzerinden

  Prinç Ayakkabı Temizleme Makinası

  Ön panel 304 kalite prinç paslanmaz çelik altın renkli yan kısımlar ahşap olarak üretilmiş ayakkabı cila makinasıdır.Prinç ayakkabı temizleme makinası fotoselli yada butonlu olarak kullanılabilir.Butonlu olarak çalışma süresi 25 sn dır.Fırçalar orlon ip olarak üretilmiş ve iki renk (Kırmızı-Siyah) dır.Ergonomik tutma kolu sayesinde kullanımı kolaylaştırmaktadır.Her türlü yedek parça ve servis imkanımız ile makinelerimiz 2 yıl garanti altındadır. 150 ml cila tankı mevcuttur.Enerji kablosu 1.5 mt dir.

 • Ayakkabı Temizleme Makinesi ACM-102

  0 5 üzerinden

  Ahşap Ayakkabı Temizleme Makinası

  Ahşap ayakkabı temizleme makinası,ön paneli ahşap görünümlü üst kısım 304 kalite paslanmaz çelik yan kısımlar ahşap olarak üretilmiş ayakkabı cila makinasıdır.Fotoselli yada butonlu olarak kullanılabilir.Butonlu olarak çalışma süresi 25 sn dır.Fırçalar orlon ip olarak üretilmiş ve iki renk (Kırmızı-Siyah) dır.Ergonomik tutma kolu sayesinde kullanımı kolaylaştırmaktadır.Her türlü yedek parça ve servis imkanımız ile makinelerimiz 2 yıl garanti altındadır. 150 ml cila tankı mevcuttur.Enerji kablosu 1.5 mt dir.

 • Ayakkabı Temizleme Makinesi ACM-103

  0 5 üzerinden

  Ayakkabı Kenarlarını Temizleme Makinası

  Ön panel 304 kalite paslanmaz çelik yan kısımlar ahşap olarak üretilmiş ayakkabı temizleme ve cila makinasıdır. Ayakkabı kenarlarını temizleme makinası üzerinde bulunan ekstra yatay fırça ile ayakkabılarının yan kısımlarını temizleme özelliğine sahiptir.Fotoselli yada butonlu olarak kullanılabilir.Butonlu olarak çalışma süresi 25 sn dır. Fırçalar orlon ip olarak üretilmiş ve iki renk (Kırmızı-Siyah) dır.Ergonomik tutma kolu sayesinde kullanımı kolaylaştırmaktadır.Her türlü yedek parça ve servis imkanımız ile makinelerimiz 2 yıl garanti altındadır.150 ml cila tankı mevcuttur.Enerji kablosu 1.5 mt dir.

 • Fotoselli Mini Ayakkabı Temizleme Cihazı ACM-104

  0 5 üzerinden

  Mini Ayakkabı Temizleme Makinası

  Makam odaları ve ofis tarzı olarak üretilmiş mini ayakkabı temizleme makinası dır.Fotoselli olarak kullanılabilir. Fırçalar orlon ip olarak üretilmiş ve iki renk (Kahverengi-Siyah) dır.Ergonomik tutma kolu sayesinde taşınması kolaylaştırmaktadır.Her türlü yedek parça ve servis imkanımız ile makinelerimiz 2 yıl garanti altındadır.150 ml cila tankı mevcuttur.Enerji kablosu 1.5 mt dir.

 • Reklam Panolu Ayakkabı Temizleme Makinesi ACM-105

  0 5 üzerinden

  Reklam Panolu Ayakkabı Temizleme Makinası

  Reklam panolu ayakkabı temizleme makinası ön paneli cam, kenar kısımları 304 kalite paslanmaz çelikten ve yan kısımlar ahşap olarak üretilmiş ayakkabı temizleme makinası dır.Arka tarafında bulunan kilitli kapak açılarak ön tarafında bulunan afiş değiştirilebilir.İç kısımda bulunan florasan sayesinde çok soluk renklerdeki afişleri bile canlı olarak göstermektedir.Resmi kurumlar tarafından kamu spotu yayınlamak amacıyla da kullanılabilir.Fotoselli yada butonlu olarak kullanılabilir.Butonlu olarak çalışma süresi 25 sn dır.Fırçalar orlon ip olarak üretilmiş ve iki renk (Kırmızı-Siyah) dır.Ergonomik tutma kolu sayesinde kullanımı kolaylaştırmaktadır.Her türlü yedek parça ve servis imkanımız ile ayakkabı temizleme makinelerimiz üretim hatalarına karşı 2 yıl garanti altındadır.150 ml cila tankı mevcuttur.Enerji kablosu 1.5 mt dir.

 • 1 TL ile Çalışan Ayakkabı Temizleme Makinası

  0 5 üzerinden

  1 TL İle Çalışan Ayakkabı Temizleme Makinası

  1 tl İle Çalışan Ayakkabı Temizleme Makinası ön paneli 304 kalite paslanmaz çelik yan kısımları ahşap olarak üretilmiş ayakkabı temizleme makinasıdır.Makina üzerinde bulunan ekstra yatay fırça ile ayakkabılarının yan kısımlarını temizleme özelliğine sahiptir.Para ile çalışan ayakkabı temizleme makinası istenirse para mekanizması off durumuna getirilerek sadece fotoselli olarak kullanılabilir.50 krş veya 1 tl ile çalışma özelliğine sahiptir. Jeton kanalı manuel olmakla birlikte jetonlu olarak çalışma süresi 90 sn dir.Fırçalar orlon ip olarak üretilmiş ve iki renk (Kırmızı-Siyah) dır.Ergonomik tutma kolu sayesinde kullanımı kolaylaştırmaktadır.Her türlü yedek parça ve servis imkanımız ile makinelerimiz 2 yıl garanti altındadır.150 ml cila tankı mevcuttur.Enerji kablosu 1.5 mt dir.

 • Ayakkabı Altı Temizleme Makinası ACM-107

  0 5 üzerinden

  Ayakkabı Altı Temizleyen Ayakkabı Temizleme Makinası

  Ön panel 304 kalite paslanmaz çelik yan kısımlar ahşap olarak üretilmiş ayakkabı cila makinası.Ayakkabı Altı Temizleyen Ayakkabı Temizleme Makinası nın üzerinde bulunan ekstra alt fırçalar ile ayakkabılarının alt kısımlarını temizleme özelliğine sahiptir.Fotoselli ve butonlu olarak kullanılabilir.Butonlu olarak çalışma süresi ise 25 sn dir. Fırçalar orlon ip olarak üretilmiş ve iki renk (Kırmızı-Siyah) dır.Ergonomik tutma kolu sayesinde kullanımı kolaylaştırmaktadır.Her türlü yedek parça ve servis imkanımız ile makinelerimiz 2 yıl garanti altındadır.150 ml cila tankı mevcuttur.Enerji kablosu 1.5 mt dir.
 • Bilbord Ayakkabı Temizleme Makinası ACM-108

  0 5 üzerinden

  Işıklı Afiş ve Duyuru Panolu Ayakkabı Temizleme Makinası

  ( Makina ile 1000 Ml Cila Ücretsiz Olarak Verilmektedir.) 

  Makinamız iki çeşitten oluşmaktadır. Birincisi ahşap kasa üzerine 304 kalite paslanmaz çelik kaplama florasan ışıklı yukarıdan aşağıya kayan duyuru ve reklam panolu olarak üretilmiş ayakkabı cila makinası. İkinci makinamız metal kasa olup florasan ışıklı yukarıdan aşağıya kayan duyuru ve reklam panolu olarak üretilmiş ayakkabı cila makinası. Fotoselli olarak kullanılabilir. Fırçalar orlon ip olarak üretilmiş ve iki renk (Kırmızı-Siyah) dır. 10 adete kadar afiş eklenebilir. Reklam afiş ölçüsü 58 x 90 cm ebatlarındadır. Kamu spotu olarak da kullanılabilir. Her türlü yedek parça ve servis imkanımız ile makinelerimiz 2 yıl garanti altındadır. 150 ml cila tankı mevcuttur. Enerji kablosu 1.5 mt dir.

 • Lcd Ekranlı Ayakkabı Temizleme Makinesi ACM-110

  0 5 üzerinden

  Lcd Ekranlı Ayakkabı temizleme Makinası

  LCD Ekranlı ayakkabı temizleme makinası ile işletmelerin girişinde firmanızın yada ürünlerinizin tanıtımını yapabilirsiniz.Kullanıcılar ayakkabılarını temizlerken,ekranda gösterilen görselleri izleyerek ürünlerinizi ve firmanızı tanıyabilir.Usb ile dilediğiniz görsel yada videoları LCD TV de oynatabilirsiniz.Lcd tv özellikli ayakkabı temizleme makinası istenilen renklerde üretilebilir.Özellikle belediye hizmet binalarının girişlerinde, sosyal tesislerin girişinde, otel ve tatil köylerinin girişlerinde, alışveriş merkezlerinde, parti il ve ilçe başkanlıklarının girişlerinde kullanımı uygundur.Ekran boyutları daha farklı ölçülerde tasarlanabilir.
 • Lcd Ekran Ayakkabı Temizleme Makinası ACM-111

  0 5 üzerinden

  Lcd Ekran Ayakkabı Temizleme Makinası

  Lcd ekran ayakkabı temizleme makinası ile işletmelerin girişinde firmanızın yada ürünlerinizin tanıtımını yapabilirsiniz.Kullanıcılar ayakkabılarını temizlerken,ekranda gösterilen görselleri izleyerek ürünlerinizi ve firmanızı tanıyabilir.Usb ile dilediğiniz görsel yada videoları LCD TV de oynatabilirsiniz.Lcd tv özellikli ayakkabı temizleme makinası istenilen renklerde üretilebilir.Özellikle belediye hizmet binalarının girişlerinde, sosyal tesislerin girişinde, otel ve tatil köylerinin girişlerinde, alışveriş merkezlerinde, parti il ve ilçe başkanlıklarının girişlerinde kullanımı uygundur.Ekran boyutları daha farklı ölçülerde tasarlanabilir.
 • Ayakkabı Temizleme Makinesi Led Panelli ACM-112

  0 5 üzerinden

  Ayakkabı Temizleme Makinesi Led Panelli 

  ayakkabı temizleme makinesi led panelli ile işletmelerin girişinde firmanızın yada ürünlerinizin tanıtımını yapabilirsiniz.Kullanıcılar ayakkabılarını temizlerken,ekranda gösterilen görselleri izleyerek ürünlerinizi ve firmanızı tanıyabilir.Usb ile dilediğiniz görsel yada videoları LCD TV de oynatabilirsiniz.Lcd tv özellikli ayakkabı temizleme makinası istenilen renklerde üretilebilir.Özellikle belediye hizmet binalarının girişlerinde, sosyal tesislerin girişinde, otel ve tatil köylerinin girişlerinde, alışveriş merkezlerinde, parti il ve ilçe başkanlıklarının girişlerinde kullanımı uygundur.Ekran boyutları daha farklı ölçülerde tasarlanabilir.
 • Ayakkabı Temizleme Makinesi Sıvı Cilası

  0 5 üzerinden

  Ayakkabı Temizleme Makinesi İçin Cila 1 LT

   

  Ayakkabı Temizleme Makinesi Sıvı Cilası 1 LT lik ambalajlarda satılmaktadır.Normal sıvı cilalardan farklı olarak cila deposundan sızmaması için ayakkabı temizleme makinası cilası daha yoğundur.Ayakkabılara kesinlikle zarar vermez.Ayakkabı derisini besler ve parlaklık sağlar.Kurumunuzda kullanılan ayakkabı temizleme makinası nda güvenle kullanabilirsiniz.İsteğinize bağlı olarak tüm Türkiye’ye kargo ile sevk edebiliriz.Makina cilası her marka ayakkabı cila makinasında güvenle kullanılabilir.

 • Ayakkabı Temizleme Makinesi Elektronik Kart

  0 5 üzerinden

  Ayakkabı Temizleme Makinesi Elektronik Kartı

 • Ayakkabı Temizleme Makinesi Yedek Motor

  0 5 üzerinden

  Ayakkabı temizleme makinası yedek motoru

  220 V elektrik ile çalışır.

 • Ayakkabı Temizleme Makinesi Yedek Fırçası

  0 5 üzerinden

  Ayakkabı Temizleme Makinesi Yedek Fırçası

   

  Tüm ayakkabı temizleme makinası modellerimiz için yedek fırça satışımız vardır.

  Fırçalarımız orlon ipten imal edildiği için ayakkabılara zarar vermez.

  Aynı zamanda orlon ip özelliğinden dolayı, cilasız kullanımlarda bile ayakkabıları parlatır.

Ayakkabı Temizleme Makinaları

Otel,alışveriş merkezi,kamu binaları ve kişisel kullanıma göre tasarlanmış ayakkabı temizleme makinası modelleri hakkında ihtiyacınıza uygun modelleri web sayfamızda bulabilirsiniz.

Fotoselli ve butonlu olarak çalışan ayakkabı temizleme makinalarımızı, işletmenizin dekoruna göre krom paslanmaz çelik, prinç yada ahşap görünümlü olarak tercih edebilirsiniz.Ayrıca ihtiyacınıza göre ayakkabı kenarlarını temizleyen, ayakkabı altını temizleyen ve para ile çalışan ayakkabı cila makinası modellerimizi de seçebilirsiniz.

Ayakkabı temizleme makinaları üretim hatalarına karşı 2 sene garantilidir. Firmamız ayakkabı parlatma ve temizleme makinalarında ithalatçı ve ilk eldir.Firmamızın stoklarında her an için bulunan ayakkabı temizleme makinalarımız,sipariş verildiği gün kargo ile sevk edilmektedir.

Ayakkabı Temizleme Makinası

Antalya Anfas Otel Ekipmanları Fuarında Ürünlerimize Yoğun İlgi Vardı.

2015 Şubat ayında Antalya’da düzenlenen ve otel ekipmanları sektöründe en önemli fuarlardan biri olan Anfaş Hotel Equipments fuarında, ürünlerimiz yoğun ilgi gördü.

Ziyaretçilerimiz özellikle Lcd ekranlı modellerimize ve ayakkabı altı temizleyen makinamıza yoğun ilgi gösterdi.32” ekranlı ve usb vasıtasıyla istenilen görsel yada videoları oynatabilen lcd ve led panelli ayakkabı temizleme makinesi birçok otel yöneticisi tarafından ilgi ile karşılandı.Bunun yanısıra ayakkabıların altını temizleyen ayakkabı temizlik makinamız da yoğun ilgi gören makinalarımız arasındaydı.

Fuar süresince tüm ayakkabı temizleme makinası modellerimiz fuara özel indirimli olarak satışa sunulmuş ve birçok otelden de talep görmüştü.

Fuar boyunca ziyaretleri ile firmamıza ilgi gösteren misafirlerimize teşekkür ederiz.

ayakkabı temizleme makinası durallar

İhtiyaçlarınıza uygun ayakkabı cilalama makinaları

Çok şık bir oteliniz var.Müşterilerinizin ayakkabılarını temizlerken aynı zamanda da oteliniz ile ilgili tanıtım videolarını izlemesini ve otelinizi daha tanımasını ister misiniz?

Ya da yöneticisi bulunduğunuz kurumda,çalışanlarınıza ”sigaranın zararları” ile ilgili vermek istediğiniz mesajlarınızı daha dikkat çekici olmasını ister misiniz ?

Cevabınız evet ise yan taraftaki video size yardımcı olabilir.

Ayakkabı Temizleme Makinaları

Ayakkabı temizleme cihazlarımız Durallar markası ile firmamız tarafından ithal edilmektedir.Ayakkabı temizleme makinalarımız 2 sene üretim hatalarına karşı garantilidir.Ayakkabı temizleme cihazları fotoselli ve butonlu olarak çalışmaktadır.Ayrıca isteğinize bağlı olarak ayakkabı cila makinası sadece butonlu olarak da kullanılabilir. Paslanmaz çelik,prinç ve ahşap ayakkabı temizleme makinesi modelleri ile tüm mekanlara uyum sağlayabilir.

Ayakkabı temizleme makinelerimize ilişkin yedek fırça, motor, sensör, buton, gövde gibi yedek parçalar firmamızda bulunmaktadır.Her türlü yedek parça ihtiyacınızda aynı gün cevap verilebilmektedir.Ayrıca ayakkabı fırçalama makinası yedek cilaları 1 kg lik ambalajlarla firmamızdan temin edilebilir.Ayakkabı temizleme makinesi hakkında detaylı bilgi almak için lütfen 0312 2153152 nolu telefondan firmamızı arayın yada info@durallar.com adresine mail atınız.

Tüm ayakkabı cihazı modellerimizi yakından görmeniz ve incelemeniz için sizi Showroomumuza bekleriz.

.